Glykopeel FILORGA

Trápia Vás vrásky, akné alebo pigmentové škvrny? Máte pocit, že pleť je ochabnutá a bez energie? Kedy ste naposledy využili možnosť odborne sa poradiť a oddýchnuť si pod rukami terapeutky?

Keď som prvý krát prišla do K-vital, neverila som, že sa mi dá pomôcť. S pleťou mám problém od jakživa a niekedy mám pocit, že čím som staršia, tým je to horšie. Akné, zápaly… Vyskúšala som možné a nemožné, navštevovala kozmetičky, kožnú… vždy bezvýsledku. Po prvom stretnutí, kde mi podrobne rouanalýzovali pleť, vysvetlili, čo sa v pleti deje a prečo, rozhodla som sa, že sa zverím do opatery Karin a Jarky v K-vital. Bola som spokojná – je to všetko o ľuďoch a ich prístupe. Personál ochotný pomôcť, príjmať rozhodnutia aj na základe finančných možností klientov… Odporúčam nebáť sa a naozaj  riešiť svoj  problém. Bol mi odporúčaný glykopeel – som milo prekvapená jeho účinkom, hneď po ošetrení som sa presvedčila, že pleť je hladšia, póry stiahnuté, nie je podráždená a zo salónu som odišla bez make upu a hrubých krycích nánosov. Na druhý deň bola pleť takmer bez zápalov …. presvedčilo ma to natoľko, že druhé ošetrenie chcem absolvovať,   čo najskôr. K-vital je finančne dostupný pre každú ženu, presvedčila som sa na vlastnej koži!

Prvý anti-aging peeling bez spoločenského obmedzenia! Žiadne nežiadúce prejavy na pleti, okamžitý efekt! To je to, čo hľadáte?

- omladzuje, vyhladzuje jemné ryhy a vrásky, spevňuje štruktúru pleti, vypína jej kontúry

- aktivuje tvorbu kolagénu, zjemňuje jazvy

- odstraňuje akné,  premasťovanie pleti, sťahuje rozšírené póry

- zosvetľuje pigmentové fľaky, zjednocuje a rozžiaruje tón pokožky

Zákrok sa môže aplikovať ako samostatná procedúra, alebo ako súčasť iného kozmetického ošetrenia a navyše počas celého roka.  Už po prvom ošetrení je výsledok viditeľný, pleť na dotyk hebká a hladká.

Tradičné chemický peeling zníži a zvýši pleťové pH vo veľmi krátkej dobe. GLYKOPEEL ® je prvý chemický peeling aplikovaný v 4. krokoch so sekvenčným striedaním pH. Tým poskytneme jemné ošetrenie, ktoré umožní viditeľný efekt bez sociálneho obmedzenia.18 ingrediencií v prípravku GLYKOPEEL ® vytvára unikátny receptúru pre synergický efekt vedúci k okamžitému a dlhotrvajúcemu pôsobeniu (prejasnenie, odstránenie nedokonalostí, vrások a pigmentových škvŕn).

Výhodou peelingu je to, že je vhodný i na telo, dá sa kombinovať s akýmikoľvek inými ošetreniami tak, aby sa zvyšovala ich účinnosť. Sú vhodné pre mužov a ženy takmer bez obmedzenia veku.