Liposukcia,odstránenie tuku,vyhladenie vrások a lifting.

 

Rýchle a účinné ošetrenie – viditeľný efekt!

To je to, čo všetci hľadáme. Prísť na ošetrenie a odchádzať s viditeĺným výsledkom je to, čo nás robí spokojnými. Táto lekárska technológia zabezpečuje okrem toho aj komfort – ošetrenie je účinné ale aj veľmi príjemné.

TriPollar predstavuje jemnú a ohľaduplnú alternatívu k plastickým operáciám. Aplikuje sa na každý typ kože. Môže sa využiť takmer neobmedzene na všetky vekové kategórie buď preventívne, alebo za účelom vylepšenia stavu pokožky a kontúr tváre. Pôsobí na pokožku celého tela od hlavy po päty, takže všade tam, kde sú neželané vrásky, alebo tuk navyše. Padnuté kontúry tváre, pier, ale dekoltu, paží, rúk, stehien…..Účinky regenerácie kolagénu a odbúravania tuku sú klinicky preukázané.

 

Tripollar je unikátna technológia, ktorá umožňuje viacero neinvazívnych ošetrení  s okamžitým výsledkom, bezbolestným spôsobom a dlhodobým účinkom:

  • tvarovanie postavy a zoštíhlenie
  • zvýraznenie kontúr tváre
  • redukcia objemu
  • napnutie kože
  • redukcia celutitídy
  • redukcia strií a jaziev
  • lokálne odstránenie tuku
  • regenerácia kolagénu
  • lifting a vylepšenie štruktúry kože
  • lepšie prekrvenie a lymfatický tok

Vypnutie tvárových kontúr pomocou technológie TriPollar

Ošetrenie Tri Pollar-om je neinvazívny a bezpečný spôsob napnutia ochabnutej a vráskavej pokožky  kedy sa pri ošetrení  stimuluje obnova telu vlastnému kolagénu čoho výsledkom je viditeľné napnutie pokožky a značné vylepšenie vzhľadu pokožky na krku, tvári, brade či lícach.

Tvarovanie tela pomocou technológie TriPollar

TriPollar zahrieva tukové bunky , zrýchľuje metabolizmus a zmenšuje tak ich objem. Zvýšená teplota stimuluje vylučovanie tuku z tukových buniek a ten sa následne odvádza krvným a lymfatickým obehom. Nastáva tak očakávaný efekt zníženia tukových zásob, zmenšenie objemu brucha, rúk, bokov či stehien a vyhladenie celulitídy. Ošetrenie TriPollar-om vyhladzuje, tvaruje, vypína a poskytuje účinnú liečbu celulitídy bez chirurgického zákroku a redukuje problémové partie bez poškodzovania okolitého tkaniva.

Nechajte sa ošetriť a pocíťte účinky už po prvej aplikácií.

Tripollar ošetrenie očného okolia 

Kožné vlákna – kolagén a elastín sú vytvárané fibroblastami. Akonáhle ich zahrejeme, stiahnu sa a koža sa pomocou ich kontrakcie vypne a vyhladí. Zároveň sa zrýchli metabolizmus fibroblastov, ktoré následne tvoria viac kolagénu. Výsledkom je pevnejšia koža s mladistvým vzhľadom. Úbytok kolagénových vlákien a znížená aktivita fibroblastov spôsobujú u stárnucej koži jemné záhyby a vrásky. TriPollar spôsobuje selektívne zahriatie kolagénových vlákien. Od určitej teploty dochádza k ich okamžitej kontrakcii. Už po prvom ošetrení je koža vyhladenejšia a pevnejšia. TriPollar stimuluje fibroblasty a vyvolává tvorbu nového kolagénu. Ten zaisťuje dlhodobé zlepšenie kožnej štruktúry, dodáva jej jasnejší a mladistvejší vzhľad a pocit.