Suchý uhličitý kúpeľ – detox a posilnenie zdravia.

CO2 300x199 Suchý uhličitý kúpeľ Je to procedúra vhodná takmer pre všetkých. Spočíva v uzavretí tela (okrem hlavy) do špeciálneho plastického vaku, do ktorého sa nafúkne oxid uhličitý.    Zvýšením obsahu oxidu uhličitého v pokožke tela dochádza k základným fyziologickým reakciám ako rozšíreniu ciev až po vlásočnice, prekrvenie pokožky, svalstva a všetkých orgánov.

Okysličuje sa krv, telo detoxikuje a hlavne sa tak dokáže vysporiadať s poruchami srdcovocievnej činnosti, hormonálnej sústavy, metabolizmu ….

Preukázané sú aj účinky pomoci pri cukrovke, po operáciách, posilnenia imunity…. pozitívny vplyv na kožu pri celulitíde, hojí povrchové jazvy, potlačuje reumatické bolesti, potlačuje tvorbu kŕčových žíl, znižuje krvný tlak, na zvýšené prekrvenie telesných orgánov, mozgu i svalového tkaniva v dôsledku rozšírenia ciev, vrátane kapilár, zlepšené prietokové vlastnosti krvi, pokles krvného tlaku, zlepšené prekrvenie končatín, pokles tvorby opuchov. Suchý uhličitý kúpeľ zvyšuje vitalitu a vytvára duševnú a telesnú pohodu. Je vhodná tak pre mužovi i ženy každého veku.

Po poradenstve a konzultácií si viete túto úžasnú procedure dopriať aj vy!