Trápi vás celulitída – pomarančová koža a strie? Máte ochabnuté paže, kolená, ruky?

Aj vás poteší každý stratený cm? Je to príjemný pocit, však?
Už o niečo menej teší pohľad na ochabnutú, popraskanú a natiahnutú pokožku. Ak sa k tomu pridruží celulitída – už nás asi nič nemôže deprimovať viac!!!Pomarančová koža je pre nás strašiakom – a my vieme, ako pomarančovú kožu odstrániť!

A ako vyzerajú naše kolená a paže? Stárnutie alebo strata elasticity sa prejavuje aj tam a v praxi nás vyhĺadávajú dámy až vtedy, keď je neskoro.Stojí to viac námahy, úsilia a samozrejme aj peňazí!

Všetky spomenuté nedostatky môžeme samozrejme odstrániť, eliminovať! Môžeme však nastaviť aj pravidelný preventívny režim a neželaným darčakom prírody to urobiť o niečo komplikovanejším…

Nedáme sa zastrašiť ani zemskou príťažlivosťou a ani časom!

Po telovom mlieku ešte stále siaha len 50% ľudí!!!! Siréna nám väčšinou zahučí už keď badáme poškodenia kože a to je moment, kedy nám už samotná kozmetika nepostačí. Technologický svet ponúka riešenia a tie nechýbajú ani u nás! Riešenie nájdeme po osobnej konzultácií – od telových ošetrení aktívnymi prípravkami v kombinácií s prístrojmi – napríklad prístrojom, ktorý obnoví kolagén. Je to ako s trávou, ktorú si chceme vypestovať pred veľkonočnými sviatkami sami – prístrojom pokožku ošetríme /zasejeme semiačka/ a postupne sa začnu v pokožke stimulovať, tvoriť a spevňovať kolagénové vlákna /tráva rastie/ – výsledok sa o niekoľko dní prejaví o niečo pevnejšou pokožkou, menším ochabnutím, zúženou striou /pohľad na krásne vyrastenú trávičku/….. Kedy sa budete zo seba tešiť vy?