Relax a utužovanie zdravia

 

Relax, masáž – už pri týchto slovách slastne zatvárate oči a neviete sa dočkať!!!! Ste vyčerpaní, unavení? Uvedomujete si, že rovnováha v živote musí byť? Ak nie – je načase ukončiť všetky činnosti, ktoré vám v tom doteraz bránili! Ideme urobiť niečo pre seba!!! Doprajte si pôžitok v podobe dobrej masáže, telového zábalu…… Bude miznúť vyčerpanosť, stres, pomarančová koža, …..
 

Petra Vlhova masaze 300x225 Masáže a telové ošetreniaKlasická masáž

Klasickou masážou sa dosahuje uvoľnujúci alebo tonizujúci účinok. Koža sa vplyvom pravidelnej masáže spevni a stane sa pružnejšou. Posilňujú sa svaly, uvoľňujú sa, prekrvujú. Očisťuje sa lymfatický systém, stáva sa priechodným a schopným vyplaviť z tela škodliviny. Počas mesáže sa uvoľnite, načerpate energiu nie len z dotykov ale aj z vôní namiešaných podľa vášho želania. Účinky aromaterapie vám ešte viac pomôžu zabudnúť na problémy, stres …. Masáž si môžete dopriať po poradenstve kedykoľvek. Vhodná je celotelová masáž, častokrát pomôže aj masáž šije, chrbta alebo nôh. Je na vás, čo si doprajte a čo práve potrebujete. Posilniť jej účinok môžete pobytom v colagenáriu.

 

 

medova masaz Poprad Masáže a telové ošetreniaMedová masáž – detox aj zážitok v jenom

Pri tejto masáži pôsobí med pokožkou priamo na organizmus. Medová masáž je rovnako účinná pri redukcii hmotnosti ako v boji proti nedokonalostiam postavy. Samotná masáž zlepšuje zásobovanie svalstva a pokožky kyslíkom a výživou a med ich zbavuje usadenín, ktoré sa nám v priebehu života nahromadili zo stravy, liekov, životného štýlu, prostredia. Vďaka vlastnostiam medu sa pokožka stáva hladkou, elastickou a hodvábnou a pokožka je prečistená od celulitídy, prebytočnej vody.

 

 

Medová masáž sa osvedčila pri:
podpore správneho krvného obehu, alergiách, artróze, žalúdočných a črevných poruchách, chronického únavového syndrómu, bolestiach hlavy, nervových poruchách všetkého druhu, nespavosti, výtokoch, menštruačných problémoch, depresiách, pomarančovej pokožke.

 

Bánkovanie

Dokonalá masáž sklennými bánkami, tie sa postarajú o to, že pôsobením podtlaku odlepia pokožku od svalu a tým sa intenzívne sval aj koža uvľmia a prekrvia. Mnohí sa obávajú takzvaných cucflekov – tie nie sú pravidlom! Sú príznakom toho, že v tele síce nie je všetko s kostolným poriadkom, ale terapeutka a masérka vás o tom budú presne informovať. Ak si chcete procedúru užiť a nedopracovať sa k stopám na chrbte, stačí povedať a bánku včas odstránime. Masáž sa kombinuje s klasickou a eromamasážou, stala sa najobľúbenejšou v našom salóne! Raz skúsiť je viac ako raz počuť!

 

 

 

TOP PRODUKT PRE ŽENY I MUŽOV:

Vyhľadávaným relaxom je kombinácia telového zábalu s kozmetickým ošetrením a lymfodrenážou. Kým regenerujete organizmus a vyplavujete toxíny v lymfodrenáži, lokálny zábal na bruchu a stehnách dokonale redukuje nahromadené toxíny v podkoží a hydratuje tieto partie. 45 minútový process môžete v pokoji kombinovať s ošetrením tváre. S kozmetičkou si prejdete stav pleti a spolu zvolíte druh terapie na tvár, krk, dekolt a ruky. Účinky hýčkajúcich emulzií viac účinkujú pri pôsobení červeného svetla v kolagenáriu, kde môžete pobudnúť 10 – 20 minút. O pitný režim, občerstvenie a ďalšie doplnkové služby sa samozrejme postaráme tiež.

Je pre vás relaxom kniha alebo prednáška? Varenie? Vzdelávanie? Ste náš človek!