…. s nami stúpate na výslnie!

                                    Chceme byť súčasťou Vášho úspechu, radosti a pozitívnych premien…

 

Karin Kováčová      …. 40 kg nadváhy ma priviedlo k úspechu

 

 

Karin Kováčová: … môj príbeh

Ktorú z nás netrápi nejaké to kilečko navyše? Koľko sme investovali do zaručených receptov na schudnutie, koľko vyskúšali diét, spaľovačov, pokúpili množstvo časopisov – kde jeden niečo odporúčal a druhý to vzápätí zaradil do série neosvedčených metód … ?! Ešte kým som na sebe nosila svojich 40 kg navyše, patrila som presne k tej skupine ľudí, ktorí to skušali po stý krát a zakaždým pocítili sklamanie. Skončila  som pri zaručenom recepte – Nežer! a po týždni tohto skvelého nápadu ma hospitalizovali v nemocnici.

Začať znova a nevedieť ako, ma natoľko deprimovalo, že som sa posadila ku skvelej čokoláde /veď už iba dnes/. Po skvelej sieste som sa obalila do igelitov, natiahla tepláky a šla si zabehať. Teraz už s úsmevom spomínam na terén!Vybrala som si chodník okolo železničnej trate a dnes, keď so synom sledujem rozprávku o lokomotíve Thomas - spomeniem si na ten okamih, ako po prvom kilometri lapem po vzduchu, guľaté líca mi splívajú s bordovou teplákovou súpravou, pred očami tma – tunel ….

Rozhodla som sa vyhľadať odbornú pomoc!!! Vošla som do najznámejšieho fittnes centra, pri pohľade na mňa znechutený tréner zamrmlal niečo v duchu: ” … no tak čo ja viem , ty to nedokážeš… !”

V hlave mi hučalo, pocit hanby i beznádeje a potom slova .. ty to nedokážeš   .. ty to nedokážeš…. mi vírili v hlave celú noc. Paradoxne mi to všetko napokon dodalo takú silu a nastolo prevratné rozhodnutie – JA TO DOKÁŽEM!!!! ….. a dokázala! S odstupom času – až neskôr, keď som ten svoj 40 kg batoh zhodila, som uvažovala nad tým, kde som našla tú silu, to odhodlanie a pochopila som… chýbal mi motív!

Po roku, o 40 kg ľahšia, vošla som do toho istého fitnes, sedel tam ten istý tréner – no ja som bola iná.S okázalou ochotou mi začal vysvetľovať, čo všetko môže urobiť, aby som si svoju postavu zdokonalila …. Pripomenula som mu jeho neochotu spred roka. Posadil sa v údive a ako neskôr povedal – očakával slovný útok. Asi si viete predstaviť jeho doširoka otvorené ústa i oči, keď som mu vyjadrila vďaku. Vďaku za to, že som ho stretla, že reagoval ako reagoval! Bez neho by som to možno skutočne nedokázala! Hoci ubehlo už 15 rokov a z nás sa stali priatelia a kolegovia, je pre mňa  nesmierným potešením,   keď dokáže oceniť moju prácu, moju vôľu a odhodlanie  podeliť sa o skúsenosti. Svoju hmotnosť 47 kg si celé tie roky udržujem, venujem sa kráse, zdraviu a práci s ľuďmi – vďaka svojím 40 kg navyše som si zrejme našla i prácu, ktorá sa mi stala poslaním … Ďakujem životu za všetko, čo som mohla prežiť a za všetkých, ktorých som mohla stretnúť…  inak by som nikdy nebola tým, čím som.

To, že mám K- vital beauty centrum, je naplnením môjho sna o tom, že chcem ľuďom pomáhať, chcem byť súčasťou toho, ako sa dokážu tešiť z každého malého úspechu. Chem zažiť a vidieť ich radosť, narastajúce sebavedomie. Chcem byť súčasťou toho, ako sa dokážu rozhodnúť a pozitívne menia svoj život… a som hrdá na to, že K-vital je súčasťou ich života.

viac blogov na : http://karinkovacova.blog.sme.sk/

 

sluzbythumb Radka marketing K vital academy O nás
Radka Kúnová

marketing K-vital

Práca s ľuďmi ma napĺňa, dáva zmysel a radosť. Myslím, že v K-vital mám tu najkrajšiu prácu - pretože každého, kto sa rozhodne navštíviť naše centrum, osobne privítam, rada prevediem po krásnych priestoroch a oboznámim ho s tým, čo všetko u nás môže v prospech svojho zdravia a krásy využiť. Som tá, ktorá pre vás pripravuje príspevky na sociálnych sieťach a preto ma poteší aj vaša spätná väzba. Delím sa s vami o zdravé recepty, tlmočím rady výživových poradkýň. Už teraz mám v K-vital pre vás pripravených množstvo prekvapení a rád!