TriPollar – techmológia, ktorá zbaví celulitídy a tuku,vyhladí vrásky…

zahrieva tukové bunky , zrýchľuje metabolizmus a zmenšuje tak ich objem. Zvýšená teplota stimuluje vylučovanie tuku z tukových buniek a ten sa následne odvádza krvným a lymfatickým obehom. Nastáva tak očakávaný efekt zníženia tukových zásob, zmenšenie objemu a vyhladenie celulitídy.

Rýchle a účinné ošetrenie
TriPollar predstavuje jemnú a ohľaduplnú alternatívu k plastickým operáciám. Aplikuje sa na každý typ kože. Účinky regenerácie kolagénu a odbúravania tuku sú klinicky preukázané.  Štandardné ošetrenie zahŕňa 6-8 sedení v trvaní 20 – 40 minút podľa veľkosti ošetrovanej časti tela.

Tripollar je unikátna technológia, ktorá umožňuje viacero neinvazívnych ošetrení  s okamžitým výsledkom, bezbolestným spôsobom a dlhodobým účinkom:
- tvarovanie postavy a zoštíhlenie
- zvýraznenie kontúr tváre
- redukcia objemu
- napnutie kože
- redukcia celutitídy
- lokálne odstránenie tuku
- regenerácia kolagénu
- lifting a vylepšenie štruktúry kože
- lepšie prekrvenie a lymfatický tok

Vypnutie tvárových kontúr pomocou technológie TriPollar
Ošetrenie Tri Pollar-om je neinvazívny a bezpečný spôsob napnutia ochabnutej a vráskavej pokožky  kedy sa pri ošetrení  stimuluje obnova telu vlastnému kolagénu čoho výsledkom je viditeľné napnutie pokožky a značné vylepšenie vzhľadu pokožky na krku, tvári, brade či lícach.

Tvarovanie tela pomocou technológie TriPollar
TriPollar zahrieva tukové bunky , zrýchľuje metabolizmus a zmenšuje tak ich objem. Zvýšená teplota stimuluje vylučovanie tuku z tukových buniek a ten sa následne odvádza krvným a lymfatickým obehom. Nastáva tak očakávaný efekt zníženia tukových zásob, zmenšenie objemu brucha, rúk, bokov či stehien a vyhladenie celulitídy. Ošetrenie TriPollar-om vyhladzuje, tvaruje, vypína a poskytuje účinnú liečbu celulitídy bez chirurgického zákroku a redukuje problémové partie bez poškodzovania okolitého tkaniva.

Nechajte sa ošetriť a pocíťte účinky už po prvej aplikácií.