Potrebujete liposukciu? Odstrániť tuk z brucha, zo stehien? Zoštíhlieť?

Tripolárny radiofrekvenčný systém Tripollar (prístroj Apollo) je bezpečnou, účinnou a nechirurgickou (neoperatívnou) lekárskou metódou vedúcou k odbúravaniu tukov z tukových buniek a k omladeniu pokožky.

Ošetrenie prístrojom Apollo je alternatívou pre ženy a mužov, ktorí si prajú efektívne odstrániť nadbytočné tukové tkanivo bez chirurgického (operačného) zákroku.Táto metóda neobmedzuje, len k ošetreniu niektorých častí tela, ale naopak, možno s ňou ošetriť ľubovoľnú partiu tela (najčastejšie oblasť tváre, brady, rúk, bokov, stehien a brucha).  “Liposukcia” je trvalá – uvoľnené tuky z tukových buniek sú postupne odbúrané a zlikvidované imunitným systémom. Ošetrenie možno ľubovoľne opakovať do tej doby, pokiaľ je prítomné nadbytočné tukové tkanivo.

Doba zákroku sa pohybuje medzi 20 až 25 min. a okamžite po zákroku sa môžete zapojiť do bežných denných aktivít. (Nie je potrebné nosiť špeciálne elastické bandáže alebo prádlo ako po chirurgickej liposukcii.) Metóda je určená pre jednotlivcov s priemernou hmotnosťou až nadváhou – ženy a mužov. Za približne 28 – 42 dní po 6-8 zákrokoch dochádza k priemernému zmenšeniu obvodu danej oblasti o 2 – 9 cm. Ošetrenie je bezbolestné. .

 

1. TriPollar

zahrieva tukové bunky , zrýchľuje metabolizmus a zmenšuje tak ich objem. Zvýšená teplota stimuluje vylučovanie tuku z tukových buniek a ten sa následne odvádza krvným a lymfatickým obehom. Nastáva tak očakávaný efekt zníženia tukových zásob, zmenšenie objemu a vyhladenie celulitídy.

Rýchle a účinné ošetrenie
TriPollar predstavuje jemnú a ohľaduplnú alternatívu k plastickým operáciám. Aplikuje sa na každý typ kože. Účinky regenerácie kolagénu a odbúravania tuku sú klinicky preukázané.  Štandardné ošetrenie zahŕňa 6-8 sedení v trvaní 20 – 40 minút podľa veľkosti ošetrovanej časti tela.

Tripollar je unikátna technológia, ktorá umožňuje viacero neinvazívnych ošetrení  s okamžitým výsledkom, bezbolestným spôsobom a dlhodobým účinkom:
- tvarovanie postavy a zoštíhlenie
- zvýraznenie kontúr tváre
- redukcia objemu
- napnutie kože
- redukcia celutitídy
- lokálne odstránenie tuku
- regenerácia kolagénu
- lifting a vylepšenie štruktúry kože
- lepšie prekrvenie a lymfatický tok

Vypnutie tvárových kontúr pomocou technológie TriPollar
Ošetrenie Tri Pollar-om je neinvazívny a bezpečný spôsob napnutia ochabnutej a vráskavej pokožky  kedy sa pri ošetrení  stimuluje obnova telu vlastnému kolagénu čoho výsledkom je viditeľné napnutie pokožky a značné vylepšenie vzhľadu pokožky na krku, tvári, brade či lícach.

Tvarovanie tela pomocou technológie TriPollar
TriPollar zahrieva tukové bunky , zrýchľuje metabolizmus a zmenšuje tak ich objem. Zvýšená teplota stimuluje vylučovanie tuku z tukových buniek a ten sa následne odvádza krvným a lymfatickým obehom. Nastáva tak očakávaný efekt zníženia tukových zásob, zmenšenie objemu brucha, rúk, bokov či stehien a vyhladenie celulitídy. Ošetrenie TriPollar-om vyhladzuje, tvaruje, vypína a poskytuje účinnú liečbu celulitídy bez chirurgického zákroku a redukuje problémové partie bez poškodzovania okolitého tkaniva.

Nechajte sa ošetriť a pocíťte účinky už po prvej aplikácií.